Miks ma 19 kuud tagasi Balile elama tulin?!

2020. aasta jaanuaris oma 32. sünnipäeval tundsin, et vajan tõeliselt toetavat keskkonda, et luua Devi Jogiinikooli päris esimest online programmi.

Sisetunne on mind alati tugevalt hoidnud ja kandnud ning nii ka tookord. Veebruari alguses vahetult enne kogu maailma hullumeelsuse algust lendasin ühe otsa piletiga Balile, arvates, et jään siia 2-3 kuuks.

Bali on olnud kahtlemata see keskkond, mis mind selle rännaku loomisel ja juhatamisel võimsalt toetanud on ja olen selle eest tohutult tänulik! See rikas kultuur, pühalik õhkkond, tuhanded templid, igapäevased palved, kohalike soojus ja siirus, looduse lopsakus, võimas ookean, vulkaanilised mäed, värsked puuviljad, teadlik kogukond…

Suur tänutunne, et mind juhatati nendel segastel aegadel looma võimalus tänaseks juba ligi 200 Naisel ühenduda ja avarduda üheskoos kolme kuu vältel Naiseliku väe äratamise online rännaku raames ja seda mugavalt oma mõnusast kodust.

Kuid samal ajal on Bali mind ka oi kui tugevalt! raputanud! Kokkuvõttes muidugi olen ka selle eest tänulik, kuigi on olnud hetki, kus nutan ahastuses: “Mama Bali, miks Sa minuga nii karm oled?!”

Kas teadsid, et nii nagu meil Inimestel on energiakeha ja tšakrasüsteem, on ka Maaemal 7 suuremat energiakeskust, kus kaks peamist energiakanalit ristuvad?!

Ja üllatus-üllatus! Üks neist seitsmest asetseb siin Jumalate saarel Balil (PS! Ka üle Eesti jookseb üks suur energiakanal ehk Leiliin).

Jah, Bali on energeetiliselt väga võimas koht – jumalikud sünkroonsused, õppetunnid, manifesteerimine, loomine, karma – kõik see on siin nii imekiire. Ja kui lisada veel ka tänane maailm, kus kogu inimkond teeb läbi suuri sisemisi puhastusi ja kasvamisi, siis saabki kokku üks hullumeelne spirituaalne pesumasin, mis on mind selle aja jooksul siin korralikult läbi tsentrifuuginud.

Lisaks kõikidele südamevaludele, suurematele ja väiksematele sisemistele surmadele olen viimase 19 kuu jooksul elanud Põhjas, Lõunas, Idas ja Bali südames kokku 20 erinevas kodus. See pidev liikumine ja teadmatus on toonud üles hirmu, ebakindlust, frustratsiooni, ohvrimeelsust, kurbust, üksindust ja tohutut koduigatsust!

Ja samal ajal on mind õnnistatud erakordsete avardumiste, kohtumiste, kasvamiste, eneseületuste, üha rohkem ja rohkem iseenda sügavustesse sukeldumise ja omaenda väesse tulemisega.

Kokkuvõtvalt võiksin oma 19 kuud (ja Elu) kokku võtta nii – kuigi pealtnäha näib kõik ühe hullumeelse kaosena, siis ka selles hoomamatus kaoses on kõige jumalikum kord! Ja ka minu jaoks (ja Sinu jaoks) on olemas Suur Plaan! Jah, me oleme igas hetkes niiniii hoitud, kantud ja kaitstud! Kõik, mis juhtub, on meie jaoks ja heaks!

Nii et mu igapäevane praktika on ja jääb ikka üheks ja samaks – lõdvestun, usaldan, alistun, avardun.

Olen tohutult tänulik, et saan siin hingeliselt kasvada ja avarduda, oma potentsiaali avada ning juhatada armsaid ja vägevaid Eesti Naisi sellest sügavusest.

Mulle tundub, et kuna rännak on loodud sel erilisel Jumalate saarel, kus inimeste igapäev on spirituaalsusega nii tugevalt läbi põimunud, siis on see ka üks põhjus, miks rännak nii võimsaks ja populaarseks osutunud on. Nii tulevad mitmed Naised, kes on programmi juba läbinud, septembris algavale rännakule juba teist või isegi kolmandat korda! Jah, iga korraga saab sukelduda üha sügavamale ja tõusta aina kõrgemale.

Kallis Naine, alustame uue ringiga seda Püha enesearmastuse teekonda oma Naiselikku väesse juba 19.09! Kui tunned kutset meiega ühineda, siis oled väga oodatud.

Luban Sulle, et juhatan Sind läbi ausutuse ja armastuse.

Armastusega Balilt
Elis ehk Devi Aditi Loreena

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kontakt:

devi.jogiinikool@gmail.com

Liitu meililistiga:

© Devi Jogiinikool | devi.jogiinikool@gmail.com